خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12657
۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۴

رشد ۴۱ درصدی صدور کارت سلامت رانندگان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان

رشد ۴۱ درصدی صدور کارت سلامت رانندگان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان
رئیس اداره حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از رشد ۴۱ درصدی صدور کارت سلامت رانندگان حمل‌ونقل جاده‌ای مسافری و باری استان در ۷ ماهه امسال خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، احمدیان رئیس اداره حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان ، گفت: ۸ هزار و ۲۷۶ فقره کارت سلامت در این مدت برای رانندگان ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای بار و مسافر استان صادرشده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۵ هزار ۸۵۵ فقره رشد ۴۱ درصدی را نشان می‌دهد.

وی از فعالیت چهار مرکز تخصصی طب کار تحت نظارت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خبر داد و افزود: در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشارخون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون و ... جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می‌شود.

رئیس اداره حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به الزامی بودن کارت هوشمند برای فعالیت رانندگان حرفه‌ای در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای، دارا بودن کارت صحت و سلامت از جمله شرایط دریافت کارت مذکور است.

احمدیان گفت: در حال حاضر ۱۱ هزار و ۲۷۸ راننده باری و مسافری در حوزه تحت پوشش این اداره کل مشغول خدمات‌رسانی به مردم استان هستند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha