خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12675
۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۸:۳۷
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان:

زنان نقشی مهم در کاهش تبعات بحران‌های گوناگون دارند

زنان نقشی مهم در کاهش تبعات بحران‌های گوناگون دارند
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توجه به نقش‌آفرینی زنان به‌عنوان مرجع خانواده و جامعه عاملیت مهمی در مدیریت بحران‌های گوناگون دارد.

به گزارش اس.بی پرس، زهرا ابراهیمی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان چهارشنبه در نشست با مدیرکل پدافند غیرعامل ضمن تبریک هفته پدافند اظهار داشت: بالاترین پدافند غیرعامل، همان‌گونه که مقام معظم رهبری نیز تأکیددارند، حفاظت از اعتماد مردم است که باید با کار و تلاش شبانه‌روزی در حوزه اجتماعی آن را حراست کرده و افزایش دهیم.

وی ادامه داد: باوجود پهناوری و وسعت سیستان و بلوچستان، این استان از امنیت پایدار برخوردار است که پدافند غیرعامل در تحقق این مهم و حفظ و صیانت از آن نقش بسزایی دارد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان نیز در این نشست گفت: توجه به نقش پدافند غیرعامل که رویکردی بازدارنده در حوزه آسیب‌پذیری و افزایش بازدارندگی دارد از اهمیت زیادی برخوردار است که در این زمینه زنان نقش بسزا و مرجعیت مهم برای انسجام‌بخشی در خانواده‌دارند.

میثم مرادیان بیان کرد: اهمیت دارد همکاری‌های بیشتری برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های متقابل انجام شود و اداره کل پدافند غیرعامل استان آمادگی دارد دوره‌های آموزشی برای آگاهی بخشی این جامعه پرمخاطب برگزار کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha