خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12719
۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۹

همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه فرهنگیان انجام شود

همسان‌سازی حقوق اساتید دانشگاه فرهنگیان انجام شود
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق اساتید دانشگاه فرهنگیان با اساتید دیگر دانشگاه‌ها همسان نیست که دولت باید در این خصوص تدابیر لازم را بیندیشد.

به گزارش اس.بی پرس، فدا حسین مالکی اظهار داشت: حقوق اساتید دانشگاه فرهنگیان با اساتید دیگر دانشگاه‌ها همسان نیست و هنوز حکم همسان‌سازی تائید نشده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اجرای حکم همسان‌سازی به تأیید سازمان برنامه‌وبودجه و تعیین محل اعتبار نیاز است.

وی با اشاره به مشکلات صنفی دانشگاه فرهنگیان، افزود: ممهور نشدن مدرک تعدادی از مدرسان به مهر وزارت علوم و تعلل در انجام این کار توسط وزارت علوم ازجمله مشکلات اساتید این دانشگاه است.

مالکی با اشاره به اینکه کار جذب اعضای هیأت علمی جدید هم به تأخیر افتاده است و تعلل در این مسئله جایز نیست، گفت: با وجود نیاز به نیروی انسانی جدید همچنان جذب نیروی انسانی جدید در قسمت اداری صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه کمبودهایی نیز در بخش امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشجویان این دانشگاه وجود دارد که باید مرتفع شود، تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان نقش مهمی در پرورش استعدادهای علمی و سیاسی در جامعه دارد و معلمان باصلاحیت و جسور در آن تربیت می‌شوند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات این قشر در دست پیگیری است و امیدواریم این چالش‌ها به‌زودی مرتفع شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha