خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12766
۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۲:۵۳

پروژه‌های نیمه‌تمام با اولویت تعیین تکلیف خواهند شد

پروژه‌های نیمه‌تمام با اولویت تعیین تکلیف خواهند شد
فرماندار شهرستان نیکشهر در بازدید از روستا‌های آبگاه، کوچینک و آبگاه وانان گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام با اولویت تعیین تکلیف خواهند شد

به گزارش اس.بی پرس، ضیاءالحق هاشم زهی فرماندار شهرستان نیکشهر با تأکید بر تعیین وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام، گفت: پروژه‌های مهم عمرانی، بهداشتی و آموزشی سطح شهرستان با اولویت‌گذاری برای اتمام و بهره‌برداری با جدیت پیگیری خواهند شد.

او گفت: در بازدید از روستا‌های حوزه آبگاه و کوچینک پروژه‌های مهم و نیمه‌تمام این منطقه بررسی و برای تعیین وضعیت آن‌ها اقدامات لازم انجام‌گرفته است.

هاشم زهی فرماندار نیکشهر افزود: مرکز خدمات درمانی روستای کوچینک که در سال ۹۴ شروع بکار شده است با پیشرفت ۸۰ درصدی جهت تکمیل و ارائه خدمات به ۱۲ روستای این منطقه در ستاد مدیریت کرونا استان و دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر پیگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: پروژه مدرسه شش کلاسه روستای آبگاه که در سال ۹۳ کلنگ زنی شده است متأسفانه با گذشت ۸ سال هنوز به اتمام نرسیده است که با پیگیری‌های انجام‌شده امیدوار هستیم مهر سال آینده به بهره‌برداری برسد.

فرماندار نیکشهر با تأکید بر فراهم‌سازی شرایط مطلوب برای تحصیل دانش آموزان عنوان کرد: روستای آبگاه با ۷۳۱ نفر دانش‌آموز علاوه بر تکمیل مدرسه ۶ کلاسه در حال ساخت، برای تأمین فضای آموزشی موردنیاز، نیازمند ورود و مشارکت خیرین مدرسه‌ساز است.

ضیاءالحق هاشم زهی فرماندار شهرستان نیکشهر در ادامه تصریح کرد: بررسی پروژه نیمه‌تمام راه کوچینک به آبگاه و آبگاه به کلچات، بازدید از کوه تاریخی محل درگیر دادشاه بلوچ در روستا آبگاه، دیدار و گفتگو با مردم و اعضای شورای اسلامی روستا‌های آبگاه وانان، نسفران و تیسروک و بازدید از سیل بند نیمه‌تمام روستای آبگاه از دیگر برنامه‌های سفر به این منطقه بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha