خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12773
۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۱
به عمل کار برآید به سخن‌دانی نیست

دو عضو کمیته انتصابات استانداری سیستان و بلوچستان خودشان سرپرست‌اند!/ در دولت مردم؟! چه خبر است؟

دو عضو کمیته انتصابات استانداری سیستان و بلوچستان خودشان سرپرست‌اند!/ در دولت مردم؟! چه خبر است؟
داود شهرکی و ابراهیمی که خودشان در کمیته انتصابات باید افرادی را برای مأموریت‌های مهم در استان سیستان و بلوچستان منصوب نمایند، در اقدامی عجیب و با حکم استاندار جدید به ترتیب به سرپرستی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و سرپرستی اداره کل حراست استانداری منصوب‌شده‌اند و حالا معلوم نیست کسی که خودش ازنظر اداری جایگاه متزلزلی دارد چگونه می‌تواند انتصاب درستی انجام دهد؟

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، انتصاب مدرس خیابانی به‌عنوان استاندار سیستان و بلوچستان از همان لحظات اول با حواشی بسیاری همراه بود؛ از حقوق نجومی این مدیر دولت تدبیر و امید گرفته تا حرف‌وحدیث‌های که به زمان مدیریت او در وزارت صمت برمی‌گردد.

انتصاب‌های اخیر مدرس خیابانی نیز همچنان حاشیه‌دار هستند، هرچند در دولت آقای رئیسی که از ابتدای انتخابات ریاست جمهوری با عنوان دولت مردم روی کارآمد، انتصاب‌های حاشیه‌دار بسیاری صورت گرفته است که با انتقادهای بسیاری نیز همراه بوده.

استاندار سیستان و بلوچستان که قرار بود استاندار ویژه باشد، حالا افرادی را که در جایگاه انتصاب هستند به‌عنوان سرپرست منصوب کرده است.

داود شهرکی که ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت را در زمان استانداری موهبتی در کارنامه خود دارد، آیا در دوران مدیریت مدرس خیابانی می‌تواند یک مدیر تأثیرگذار باشد؟

حالا جدای از این انتصاب‌ها که باید با روشنگری استاندار و پاسخ به افکار عمومی همراه باشد، یک سؤال به ذهن متبادر می‌شود که در دولت مردمی جایگاه نماینده نهادهای مردمی و ان.جی.اوها کجاست، چه کسی از سوی مردم بر این انتصاب‌ها نظارت دارد و نظر آن‌ها را منتقل می‌کند؟

حاصل عمر تلف‌کرده و ایام به لغو
گذرانیده، به‌جز حیف و پشیمانی نیست

سعدیا گرچه سخن‌دان و مصالح گویی
به عمل کار برآید به سخن‌دانی نیست
 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha