خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12790
۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۰

انجام واکسیناسیون کرونا به صورت خانه به خانه در سراوان

انجام واکسیناسیون کرونا به صورت خانه به خانه در سراوان
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سراوان با بیان اینکه واکسیناسیون گروه‌های هدف در ۲ مرکز تجمیعی و پایگاه‌ها و مراکز و خانه‌های بهداشت شهرستان سراوان با روند مطلوب در حال انجام می‌باشد گفت: علاوه بر این مراکز با تشکیل تیم های سیار؛ واکسیناسیون به صورت خانه به خانه در سراوان در حال انجام است.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر احمد سپاهیان با بیان اینکه واکسیناسیون گروه‌های هدف در ۲ مرکز تجمیعی و پایگاه‌ها و مراکز و خانه‌های بهداشت شهرستان سراوان با روند مطلوب در حال انجام است افزود: از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون تاکنون ۱۰۲ هزار و ۶۲۶ دُز واکسن کرونا به افراد واجد شرایط در سراوان تزریق‌شده است.

سپاهیان با بیان اینکه در حال حاضر واکسیناسیون افراد دارای سن ۱۲ سال به بالا انجام می‌شود گفت: ۷۲۸۷۶ نفر دُز اول و ۲۹۷۵۰ نفر دُز دوم واکسن خود را دریافت نموده اند.

وی ادامه داد: همه افراد جامعه بایستی واکسن دریافت کنند تا بتوانیم این بیماری را کنترل کنیم، برای ایجاد مصونیت در جامعه بایستی بیش از ۸۰ درصد از مردم واکسینه شوند، عدم مشارکت و همکاری مردم در واکسیناسیون شرایط را برای کنترل بیماری کرونا سخت خواهد نمود و واریانت های جدید را شاهد خواهیم بود و از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون تاکنون ۱۰۲ هزار و ۶۲۶ دُز واکسن کرونا به افراد واجد شرایط در سراوان تزریق‌شده است.

وی ادامه داد: همه افراد جامعه بایستی واکسن دریافت کنند تا بتوانیم این بیماری را کنترل کنیم، برای ایجاد مصونیت در جامعه بایستی بیش از ۸۰ درصد از مردم واکسینه شوند، عدم مشارکت و همکاری مردم در واکسیناسیون شرایط را برای کنترل بیماری کرونا سخت خواهد نمود و واریانت های جدید را شاهد خواهیم بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha