خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12802
۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۱

آغاز ثبت‌نام دهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران

آغاز ثبت‌نام دهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان از آغاز ثبت‌نام دهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران هم‌زمان با سراسر کشور در استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، علی رضوانی افزود: با توجه به آغاز ثبت‌نام دهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران، ثبت‌نام مرحله استانی از 12 آبان ماه سال جاری در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سطح استان شروع‌شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان در ادامه بیان کرد: دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند تا 25 آبان ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

رضوانی با اشاره به اهمیت این مسابقات اظهار کرد: با عنایت به اینکه برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویان هرساله با هدف تقویت و پرورش روحیه حق و حق‌طلبی و فرهنگ گفت‌وگوی سازنده و تولید علم و اندیشه دینی و ارائه مطالب علمی جذاب برای دانشجویان برگزار می‌شود، امسال نیز دهمین دوره این مسابقات در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌گردد.

وی در ادامه اظهار کرد: به‌منظور مشارکت و حضور هرچه بیشتر دانشجویان و جوانان در این رویداد، همکاری و مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سطح استان و مجموعه‌های فرهنگی دغدغه‌مند را جهت باور جوانان و بیداری نسبت به مشکلات و نیازهای روز جامعه بالأخص نیازها و مشکلات استان خواستاریم.

رضوانی همچنین با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقات نیز گفت: تیم‌ها در این دوره از مسابقات به‌صورت دو به دو و در قالب تیم موافق و مخالف در موضوعات گزاره‌های انتخابی در حوزه‌های فرهنگی، دینی، سیاسی، اجتماعی، اقتصاد، علم. فناوری و ... با یکدیگر به مناظره و رقابت می‌پردازند و درنهایت دو تیم برتر این مسابقات به مرحله فینال راه می‌یابند.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌های شرایط کرونایی احتمالاً مرحله مقدماتی این مسابقات به‌صورت مجازی برگزار گردد و در صورت رفع محدودیت‌های کرونایی و فراهم شدن شرایط حضور دانشجویان، این مسابقات به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

 

 

همچنین دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی ذیل اقدام به ثبت‌نام کنند.

شماره تماس مجازی: ۰۹۹۰۸۱۴۶۰۶۴

ثبت‌نام: www.b2n.ir/monazerehsb

https://roytab.ir/monazereh10

شبکه‌های اجتماعی: @ gapitorea

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha