خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12827
۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۷

سیستان و بلوچستان اولویت نخست مجمع خیرین سلامت است

سیستان و بلوچستان اولویت نخست مجمع خیرین سلامت است
دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: توسعه زیرساخت‌های بهداشتی جنوب سیستان و بلوچستان اولویت نخست مجمع خیرین سلامت است.

به گزارش اس.بی پرس، حسینعلی شهریاری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: در جمع معتمدان و ریش‌سفیدان شهرستان خاش گفت: مجمع خیرین سلامت خود را ملزم به رعایت امانت در ادای نیت واقفان می‌داند و ریال به ریال کمک‌های مردمی در همان محل و با همان نیتی که مدنظر واقفان خیراندیش است هزینه می‌شود.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: بااین‌وجود و درصورتی‌که واقفان عزیز از ما فهرست نیازمندی‌های حوزه بهداشت و درمان را استعلام کنند، استان‌ها و مناطق درحال‌توسعه کشور نخستین پیشنهاد ما برای حضور خیرین عزیز است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باوجود همه خدماتی که تاکنون انجام‌شده، ضعف زیرساخت‌های توسعه در سیستان و بلوچستان یک واقعیت است و در کمال تأسف شهرستان‌های تازه تأسیسی داریم که به دلیل استاندارد نبودن جاده‌ها امکان تردد اتوبوس‌های مسافربری هم در آنجا وجود ندارد.

شهریاری تصریح کرد: همچنان در زمینهٔ بهداشت و درمان نیازمند تخت‌های بستری جدید، خانه‌های بهداشت روستایی و مراکز جامع خدمات سلامت بیشتر در مناطق جنوبی و مرکزی سیستان و بلوچستان هستیم و این واقعیت انکارناپذیر را به خیرین عزیز هم منتقل می‌کنیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha