خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12846
۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۴

دیدار فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با مادر شهید «نادر میرکازهی» در خاش/ مادران شهدا، الگوی واقعی صبر و استقامت هستند

دیدار فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با مادر شهید «نادر میرکازهی» در خاش/ مادران شهدا، الگوی واقعی صبر و استقامت هستند
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در دیدار با خانواده شهید «نادر میرکازهی» در شهرستان خاش، مادران شهدا را الگوی واقعی صبر و استقامت دانست.

به گزارش اس.بی پرس، سردار «احمد طاهری» فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از شهرستان خاش با خانواده شهید «نادر میرکازهی» در این شهرستان دیدار کرد.

وی مادران شهدا را الگوی واقعی استقامت و صبوری دانست و بیان داشت: خانواده شهدا سرمایه‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و صبر مادران شهدا صبر زینبی است و باید این صبر برای تمامی مادران جوامع اسلامی الگو باشد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: شهدا با ایثار و فداکاری‌های مثال‌زدنی شجاعانه در راه اعتلای امنیت و آرامش کشور و مردم تا پای جان خود ایستادگی کردند و در این راه با نثار خون خود جام شهادت را سر کشیدند تا پرچم امنیت در کشور پرافتخار ایران اسلامی همیشه در اهتزاز بماند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ما برای همیشه مدیون خون پاک شهدای پرافتخار انقلاب اسلامی هستیم و امیدواریم با حفظ اقتدار و امنیت جامعه ایمانی، ادامه‌دهنده راهشان باشیم.

گفتنی است: در پایان دیدار فرمانده انتظامی استان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از خانواده این شهید والامقام تجلیل کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha