خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12869
۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۳:۱۱

تیم نجات غریق مردان سیستان و بلوچستان در مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مقامی کسب نکرد

تیم نجات غریق مردان سیستان و بلوچستان در مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مقامی کسب نکرد
شانزدهمین و بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور بانوان و آقایان در تاریخ ۲۱ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد که تیم نجات غریق آقایان سیستان و بلوچستان نیز در این مسابقات حضور پیدا کرد اما مقامی را کسب نکرد.

به گزارش اس.بی پرس، به نقل از روابط عمومی هیئت نجات غریق استان سیستان و بلوچستان، شانزدهمین و بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور در تاریخ ۲۱ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ به میزبانی شهرستان آمل برگزار می‌گردد.

بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان پس از دو روز رقابت میان ورزشکاران و تیم های شرکت کننده با قهرمانی تیم فارس به پایان رسید.

این دوره از مسابقات با حضور ٢٥ تیم در ٦ ماده ٢٠٠ متر با مانع، پرتاب طناب، ١٠٠ متر حمل آدمک (انفرادی) و ٤ در ٥٠ متر با مانع تیمی (روز نخست) و ٥٠ متر حمل آدمک انفرادی و ٤ در ٢٥ متر حمل آدمک تیمی (روز دوم) برگزار شد.

گفتنی است آقایان میلاد آراسته، شروین عبدالهی، عرفان سرگزی، مهدی شهرکی، به سرمربیگری فرهاد نخعی و سرپرستی میلاد آزرنگ برای شرکت در این دوره مسابقات در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ با همت اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان و هیات نجات غریق به شهرستان آمل اعزام شدند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha