خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12876
۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۰

دیدار امام جمعه زاهدان با دانیال شه بخش، بوکسور قهرمان سیستان و بلوچستانی

دیدار امام جمعه زاهدان با دانیال شه بخش، بوکسور قهرمان سیستان و بلوچستانی
نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان بر حمایت از قهرمانان مدال آور رقابت های ملی و بین‌المللی تاکید کردند.

به گزارش اس.بی پرس، به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان، صبح دیروز (یکشنبه 23 آبان ماه 1400) آیت‌الله محامی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه معزز زاهدان در جلسه شورای فرهنگ استان سیستان و بلوچستان با حضور مسئولان از «دانیال شه بخش» بوکسور المپیکی استان و دارنده اولین مدال بوکس رقابت‌های جهان تاریخ به همراه محمود نهتانی مربی شایسته استان و کمک‌مربی تیم ملی تجلیل به عمل آورد.

در این جلسه مصوباتی مهمی در جهت حمایت مالی از این قهرمان شایسته استان که موفق شد در رقابت‌های جهانی بلگراد صربستان برای اولین بار در تاریخ بوکس ایران مدال آفرینی کند تصویب شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد چشمگیر چند سال اخیر حوزه ورزش و جوانان در سراسر استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کار جهادی اداره کل در توسعه عمرانی فضاهای ورزشی و همچنین موفقیت‌های قهرمانان استان، در شرایط بد اقتصادی نشان از مدیریت قوی و یکپارچه این حوزه می‌باشد.

آیت‌الله محامی یادآور شد: اکثر دستگاه‌های اجرایی استان از قبیل منطقه آزاد چابهار، شهرداری، آموزش‌وپرورش استان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و... باید در حمایت از دانیال شه بخش و امثال مربیان باتجربه محمود نهتانی مشارکت داشته باشند تا این ذخایر ارزشمند حفظ شوند‌.

همچنین مقرر گردید؛ با حمایت شایسته از این ملی‌پوش استان و همچنین سایر مدال‌آوران ملی و بین‌المللی، الگویی برای جوانان و قهرمانان آینده به وجود آید.

 همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در این جلسه گزارش مفصلی از عملکرد، فعالیت‌ها و موفقیت‌های اخیر حوزه ورزش و جوانان استان به‌ویژه مدال‌آوری قهرمانان ارائه کردند.

ادهم کرد تأکید کرد: برای اینکه قهرمانانی مانند دانیال شه بخش را نگه‌داریم باید همه مسئولان کمک کنند و با حمایت از قهرمانان دغدغه مالی آن‌ها را رفع کنیم.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه شورای فرهنگ عمومی سیستان و بلوچستان، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، مدیران دستگاه‌های اجرایی و رئیس هیئت بوکس استان نیز حضور داشتند.

در پایان نیز از دانیال شه بخش بوکسور المپیکی سیستان و بلوچستان، محمود نهتانی مربی ارزشمند تیم ملی و براهویی رئیس هیئت بوکس استان توسط نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه معزز تجلیل به عمل آمد.

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha