خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 129
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۹

پیگیری ساخت ۲۰۰ مدرسه در سیستان و بلوچستان توسط خیرین

پیگیری ساخت ۲۰۰ مدرسه در سیستان و بلوچستان توسط خیرین
کارگروه هم‌اندیشی و پیگیری ساخت ۲۰۰ مدرسه در سیستان و بلوچستان توسط خیرین مدرسه‌ساز کشور با حضور حمیدرضا رخشانی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان در تهران برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، رخشانی در این کارگروه با اشاره به کمبود شدید فضای آموزشی با توجه به رشد صعودی آمار جمعیتی در این استان، خواستار ورود جدی و مؤثر خیرین محترم و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردم‌نهاد برای تحقق موضوع احداث و تکمیل پروژه‌های آموزشی در سیستان و بلوچستان شد.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان جامعه خیرین مدرسه‌ساز به چشم و به‌تبع آن جامعه خیرین مدرسه‌ساز استان را ظرفیتی بی‌بدیل و باانگیزه برای رفع موانع توسعه و ارتقاء شاخص‌های مختلف در حوزه آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان عنوان نمود و از آمادگی دستگاه تعلیم و تربیت استان برای استقبال از هرگونه همراهی و تعامل با این مجموعه خبر داد.

 

رخشانی با اشاره به موضوع جذب نیروی انسانی و تحقق عدالت آموزشی اظهار داشت: در سال جاری مجوز هزار و ۶۴۹ نفر دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان استان صادرشده و از محل آزمون استخدام ماده ۲۸ نیز مجموعه سه هزار و ۳۰۳ نفره به بدنه آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان تزریق خواهد شد.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان از ضرورت احداث ساختمان پردیس زاهدان، چابهار، ایرانشهر و زابل برای تسهیل در تحصیل دانشجو معلمان سخن گفت و بیان داشت: با عنایت به پراکندگی و گستردگی جغرافیایی سیستان و بلوچستان این مهم بیش از پیش ضروری به نظر می رسد و تردد و تردد سخت همکاران را تسهیل می نماید.

 

 

انتهای پیام/#

منبع : medu.ir

نظرات شما

capcha