خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12904
۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱

ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت الزامی است

ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت الزامی است
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت: مشمولانی که از یکم دی‌ماه به بعد به خدمت اعزام می‌شوند می‌بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ ابراهیم جهانتیغ معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان، بیان داشت: با توجه به واکسیناسیون کووید ۱۹ حداکثری افراد جامعه و تلاش‌های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیرو‌های مسلح و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کلیه سربازان نیرو‌های مسلح در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده‌اند ازاین‌رو مشمولانی که از یکم دی‌ماه به بعد به خدمت اعزام می‌شوند می‌بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند، در غیر این صورت در یگان‌های آموزشی پذیرش نمی‌شوند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان اعزام به خدمت از یکم دی‌ماه ۱۴۰۰ برای پذیرش در مراکز آموزش رزم مقدماتی نیرو‌های مسلح ملزم به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا هستند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان افزود: مشمولان عزیز می‌بایست در زمان باقی‌مانده با مراجعه به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن اقدام و بعد از تزریق دو نوبت واکسن کرونا به سامانه سلامت مراجعه کنند و گزینه دریافت کارت واکسن را انتخاب کرده و درنهایت کارت واکسن بارکددار را پرینت بگیرند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha