خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12913
۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۲:۳۰
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:

نام‌نویسی طرح جهش مسکن در سیستان و بلوچستان تمدید شد

نام‌نویسی طرح جهش مسکن در سیستان و بلوچستان تمدید شد
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به استقبال شهروندان از طرح جهش تولید مسکن امکان‌ نام‌نویسی این طرح در استان هم‌زمان با سراسر کشور تا ۱۵ آذرماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش اس.بی پرس، عطاءالله اکبری اظهار داشت: هم‌اینک امکان نام‌نویسی طرح جهش تولید مسکن در ۱۳ شهر میرجاوه، دوست‌محمد، زهک، گُشت، زابل، نوک‌آباد، زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده زیرپوشش این اداره کل وجود دارد.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت saman.mrud.ir برای بهره‌مندی از طرح جهش مسکن نام‌نویسی کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بیان کرد: تاکنون افزون بر ۳۰ هزار متقاضی طرح جهش تولید مسکن در شهرستان‌های تحت پوشش این اداره کل اقدام به نام‌نویسی کرده‌اند.

وی استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متأهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهر موردتقاضا را ازجمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش تولید مسکن عنوان کرد و افزود: پس از نام‌نویسی اولیه متقاضیان و مقارن با پایان مهلت، پالایش اطلاعات انجام‌شده و افرادی که واجد شرایط دریافت مسکن شده‌اند از طریق ارسال پیامک به آن‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود تا سایر مراحل را طی کنند.

اکبری تصریح کرد: اجرای طرح جهش تولید مسکن زمینه توسعه عمرانی و حل مشکل مسکن اقشار نیازمند، ضعیف و محروم را در شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان مرتفع خواهد کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha