خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12915
۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۲:۴۰
رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان:

مانورهای جمع‌آوری زباله اگر صرفاً نمایشی باشد نتیجه قابل‌قبول را ندارد

مانورهای جمع‌آوری زباله اگر صرفاً نمایشی باشد نتیجه قابل‌قبول را ندارد
رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان گفت: برگزاری مانورهای جمع‌آوری زباله در سطح شهر ازجمله اقدامات مطلوب در جهت پاکیزگی شهری است ولیکن اگر این حرکت صرفاً نمایشی باشد نتیجه قابل‌قبول را در پی نخواهد داشت.

به گزارش اس.بی پرس، حسن سپاهی افزود: برای اینکه مردم شهر در محیطی آرام‌بخش و خوشایند زندگی کنند، باید شهری زیبا و عاری از زباله داشته باشند.

وی ادامه داد: داشتن شهری پاکیزه، مستلزم همکاری و مشارکت مردم با مجموعه شهری است‌.

سپاهی گفت: نظافت شهری با برنامه‌ریزی دقیق، منسجم، نظارت مستمر و در کنار قرار دادن تمامی ظرفیت‌ها امکان‌پذیر است، از سوی دیگر می‌طلبد مجموعه شهرداری اهتمام ویژه نسبت به تنظیف شهری داشته باشد.

وی نظارت بر اجرای امورات با استفاده از سیستم GPS بر روی ماشین‌آلات حمل زباله و بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها، مردم محله، علما، گروه‌های جهادی و بسیج، شورایاران، معتمدین و ریش‌سفیدان و... ازجمله موارد مهم جهت فرهنگ‌سازی و نظافت شهری بیان کرد.

این مقام مسئول به برگزاری مانورهای ضربتی جمع‌آوری زباله در سطح شهر اشاره کرد و گفت: برگزاری مانورهای جمع‌آوری زباله در سطح شهر ازجمله اقدامات مطلوب در جهت پاکیزگی شهری است ولیکن اگر این حرکت صرفاً نمایشی باشد نتیجه قابل‌قبول را در پی نخواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان بیان کرد: می‌طلبد سازمان فرهنگی شهرداری در کنار این مانورها و در راستای رسالت خود مبادرت به نصب بنر، تراکت‌های تبلیغاتی درب منازل به‌ویژه حاشیه شهر منازل کند، همچنین از ظرفیت امامان جماعت، معتمدین، بزرگان، بسیج، گروه‌های جهادی با رویکرد جلب مشارکت مردم، استفاده شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha