خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12927
۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۰
دبیر جشنواره رسانه‌ای:

آخرین‌مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر سیستان و بلوچستان پایان آذر است

آخرین‌مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر سیستان و بلوچستان پایان آذر است
دبیر جشنواره رسانه‌ای ابوذر سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاران سیستان و بلوچستان تا پایان آذرماه مهلت دارند تا آثار خودشان را به هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که با همکاری بسیج برگزار می‌شود به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش اس.بی پرس، پوریا یاسینی دبیر جشنواره رسانه‌ای ابوذر سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان فعالیت‌های بسیار خوب رسانه‌ای در تمام حوزه‌ها دارد گفت: امیدواریم اصحاب رسانه در این جشنواره نیز همچون سال‌های گذشته حضوری پررنگ داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره رسانه‌ای ابوذر در ۶ قالب برگزار می‌شود افزود: قالب‌های این جشنواره شامل گزارش خبری و تحلیلی، عکس، موشن گرافیک، گزارش ویدیویی، یادداشت، مقاله و تیتر است.

دبیر جشنواره رسانه‌ای ابوذر سیستان و بلوچستان به تشریح محور‌های برگزاری این جشنواره پرداخت و تصریح کرد: محور‌های این جشنواره شامل جهش تولید، ظرفیت‌های کشاورزی استان، حقوق شهروندی، بصیرت و دشمن‌شناسی، آسیب‌های اجتماعی، بیانیه گام دوم، کمک مؤمنانه، مدافعان سلامت و شهدای رسانه‌ای این استان است.

وی اظهار داشت: رسانه‌های سیستان و بلوچستان تا پایان آذر ۱۴۰۰ می‌توانند محتوای تولیدی خود را در زمینه‌های یادشده از طریق شبکه‌های اجتماعی به نام کاربری aboozarsb@ و یا شماره ۰۹۳۹۴۸۵۴۵۷۷ ارسال کنند.

یاسینی با اشاره به اهداف هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر سیستان و بلوچستان بیان کرد: تولید محتوا، ایجاد فرصت نقش‌آفرینی برای بسیجیان رسانه‌ای دغدغه‌مند، شناسایی افراد رسانه‌ای دارای مهارت و توانمند برای تولید محتوای گسترده برای رسانه‌های سراسری، تربیت کادر خبری فنی استاندارد و بسیجی، حساس کردن مسئولان برای حل معضلات و آسیب‌های اجتماعی و جریان سازی رسانه‌ای ازجمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی با بیان اینکه برگزیدگان هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر سیستان و بلوچستان به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha