خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12945
۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۷

کلنگ زنی یک باب مدرسه در روستای دلارامی شهرستان نیمروز

کلنگ زنی یک باب مدرسه در روستای دلارامی شهرستان نیمروز
معاون پشتیبانی اداره ‌کل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان گفت: در روستای دلارامی شهرستان نیمروز، یک باب مدرسه 6 کلاسه با زیربنای 440 مترمربع و با اعتبارات دفتر آیت‌الله‌العظمی سیستانی کلنگ زنی شد.

به گزارش اس.بی پرس، میثم لک‌زائی امروز در آیین کلنگ زنی یک باب مدرسه در روستای دلارامی شهرستان نیمروز گفت: از مرجع بزرگ جهان اسلام آیت‌الله‌العظمی سیستانی به‌صورت ویژه تشکر می‌کنیم که این استان را همواره موردعنایت قرار می‌دهند و به امر مدرسه‌سازی توجه خاص دارند.

معاون پشتیبانی اداره ‌کل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های مسئول موسسه فرهنگی حضرت آیت‌الله‌العظمی سیستانی، افزود: به لطف الهی این مجموعه تاکنون 11 مدرسه با ظرفیت 70 کلاس در استان سیستان و بلوچستان با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس احداث کرده است.

لک‌زایی ادامه داد: امروز نیز در روستای دلارامی شهرستان نیمروز، یک باب مدرسه 6 کلاسه با زیربنای 440 مترمربع و با اعتبارات دفتر آیت‌الله‌العظمی سیستانی کلنگ زنی شد و انشاء الله با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تکمیل و تجهیز خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفی مسئول موسسه فرهنگی حضرت آیت‌الله‌العظمی سیستانی نیز در این مراسم گفت: خداوند متعال را شاکریم که توفیق عنایت کرد که بتوانیم در این منطقه خدمتی انجام دهیم.

وی افزود: تمام کارهای که از سوی دفتر آیت‌الله‌العظمی سیستانی در حال انجام است از برکت وجود آیت‌الله‌العظمی سیستانی است.

در پایان مراسم با اهدای لوح سپاس از طرف ریاست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از زحمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطفی، مسئول موسسه فرهنگی حضرت آیت‌الله‌العظمی سیستانی، قدردانی شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha