خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12956
۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲

عامل شرارت و تیراندازی به سمت منزلی شهروند ایرانشهری زمین‌گیر شد

عامل شرارت و تیراندازی به سمت منزلی شهروند ایرانشهری زمین‌گیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: فرد شروری که با تیراندازی به سمت منزل شهروندی باعث رعب و وحشت عمومی شده بود، در اقدام ضربتی پلیس شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، حسن کیخا امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: بیست و یکم مهرماه سال جاری در پی اعلام یک مورد تیراندازی در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر بررسی موضوع به صورت ویژه دستورکار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه و در بررسی‌های به عمل‌آمده مشخص شد، سرنشینان 1 دستگاه خودرو پراید از خودرو پیاده و با سلاح کلت کمری به سمت شهروندی تیراندازی و از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: به منظور دستگیری عاملان این اقدام تحقیقات تخصصی پلیس آغاز و با تلاش صورت گرفته هویت متهمان مشخص و عامل اصلی آن طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در یکی از محلات شهرستان دستگیر شد.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه کلت کمری بکار رفته در تیراندازی به همراه مقادیری مهمات جنگی و مواد مخدر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در ادامه با اشاره به اینکه انگیزه این فرد اختلافاتی مالی بوده، افزود: متهم 18 ساله پس از انتقال به اداره پلیس شهرستان به بزه انتسابی خود اعتراف کرد وکه در این خصوص پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.

وی بر عزم جدی پلیس در برخورد با هر گونه نا امنی در سطح شهرستان تأکید و از خانواده‌ها و به خصوص سران طوایف خواست؛ تا جوانان را از عواقب سخت نگهداری، حمل و جابجایی انواع سلاح گرم و سرد آگاه سازند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha