خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12957
۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۱

جزییات شهادت مامور ناجا در زاهدان

جزییات شهادت مامور ناجا در زاهدان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یکی از ماموران جان‌برکف یگان امداد شهرستان زاهدان در حین اجرای ماموریت و مقابله با عوامل قاچاق سوخت در زاهدان بر اثر زیر گرفتن عمدی توسط راننده خودروی قاچاق بر سوخت، دچار جراحات شدید شده و به شهادت رسید.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار کرد: 25 آبان ماه، گروهبان یکم محمدرضا نورایین با همراهی یکی دیگر از همکاران در حین انجام ماموریت در شهرستان زاهدان هنگام مواجهه با خودروی حامل سوخت قاچاق، راننده این خودرو پس از تخطی از فرمان پلیس اقدام به زیر گرفتن عمدی ماموران انتظامی نموده که یکی از دو مامور دچار جراحت شدید شده و بلافاصله برای مداوا به بیمارستان تامین اجتماعی زاهدان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: متاسفانه در این حادثه گروهبان یکم نورایین علیرغم تلاش پزشکان و کادر درمان بیمارستان، بامداد دیروز به دلیل شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

سردار طاهری عنوان کرد: دیگر همکار همراه گروهبان یکم نور آیین که دچار مصدومیت شده بود درمان و حال عمومی وی رضایت‌بخش و تلاش برای دستگیری راننده شناسایی‌شده متواری ادامه دارد.

فرمانده استان سیستان و بلوچستان با تبریک و تسلیت شهادت این پلیس وظیفه‌شناس و فداکار به حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده گرانقدر شهید «نور آیین»، بستگان وی، همکاران سخت‌کوش خود و مردم شریف استان، خاطرنشان نمود: زمان و مکان برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک شهید متعاقبا به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha