خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12965
۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۲

شهردار زاهدان از احداث گرمخانه ویژه بانوان در آینده نزدیک خبر داد

شهردار زاهدان از احداث گرمخانه ویژه بانوان در آینده نزدیک خبر داد
طی بازدیدی که توسط شهردار زاهدان، فرمانده نیروی انتظامی استان، دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان، دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر و مدیرعامل شرکت گاز استان از گرمخانه شهرداری زاهدان به عمل آمد؛ ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در این مکان؛ روند پذیرش و نحوه ارائه خدمات به مراجعین به این مکان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اس.بی پرس، براهویی شهردار زاهدان گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما، ضرورت انجام اقدامات مقتضی جهت ایجاد محیطی مناسب و گرم برای پذیرش افراد بی‌سرپناه، کارتن‌خواب‌ها، معتادین و ... با همکاری و مشارکت همه‌ی دستگاه‌های متولی مورد تأکید قرارگرفته است.

همچنین در این بازدید شهردار زاهدان با اشاره به لزوم احداث گرمخانه مختص بانوان گفت: با توجه به اهمیت موضوع؛ در مجاورت همین مکان عملیات احداث گرمخانه بانوان نیز آغاز و در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهید رسید. در این راستا ضرورت دارد تا تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط مشارکت و همکاری مناسبی داشته باشند.

در ادامه سردار طاهری نیز از آمادگی کامل نیروی انتظامی استان جهت تجهیز گرمخانه خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها می‌توان مشکلات را به‌خوبی برطرف کرد.

همچنین در این بازدید گازرسانی به گرمخانه نیز افتتاح و گرمخانه زاهدان از نعمت گاز شهری برخوردار شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha