خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12976
۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۳

تمدید زمان ثبت‌نام جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان در جشنواره امتنان

تمدید زمان ثبت‌نام جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان در جشنواره امتنان
مدیرکل رفاه، کار و امور اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به استقبال جامعه کارگری و شرایط و محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در کشور، زمان ثبت‌نام متقاضیان و گروه‌های هدف جشنواره تا 12 آذر سال 1400 تمدید شد.

به گزارش اس.بی پرس، جهاندیده افزود: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان می‌توانند هم‌زمان با سایر استان‌های کشور در زمان مقرر با مراجعه به سامانه اینترنتی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به انجام فرایند ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیرکل کار و امور اجتماعی سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: این جشنواره در راستای اجرای ماده 195 قانون کار برگزار می‌شود.

جهاندیده گفت: فرهنگ‌سازی، تشویق و تقویت روحیه کار و تلاش در بین نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر کشور، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل و به اشتراک‌گذاری اطلاعات، تجارب، دانش و مهارت‌های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید، تشویق جامعه کار و تولید به بهره‌گیری از الگوی ایرانی- اسلامی کار، تکریم و تجلیل از فعالان و نخبگان عرصه کار و تولید از اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در مرکز استان به مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه خود مراجعه کنند.

 

 انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha