خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12987
۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۸
رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان:

طرح «جهش تولید مسکن» باید مطالبه کارگران را برای تأمین مسکن پاسخ دهد

طرح «جهش تولید مسکن» باید مطالبه کارگران را برای تأمین مسکن پاسخ دهد
رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: طرح «جهش تولید مسکن» با ارائه شرایط آسان باید به مطالبه کارگران برای تأمین مسکن پاسخ دهد چرا که بسیاری از کارگران توانایی تهیه مسکن را ندارند.

به گزارش اس.بی پرس، حسن سپاهی شامگاه شنبه در نشسته با کارگران اظهار داشت: متأسفانه با شرایط تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی مشکلات جدی برای قشر تولیدکننده و کارگران ما به وجود آمده و این مشکلات با شیوع کرونا به اوج خود رسیده است.

وی افزود: مدیران و متولیان امر باید در کاهش آسیب‌های ناشی از کرونا بر زندگی کارگران توجه کنند و کمک به واحدهای تولیدی را در دستور کار خود قرار دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان تصریح کرد: الحمدالله جامعه کارگری ما از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها حضور جدی و پررنگی داشته و با همت خود نگذاشتند چرخ‌های تولید از کار بیفتد.

وی ادامه داد: مدیران استانی باید گام بلندی در عرصه تولید و اشتغال پایدار بردارند چراکه ۵۰ درصد جمعیت سیستان و بلوچستان را جامعه کارگری تشکیل می‌دهد.

سپاهی بیان کرد: رفع تبعیض و فاصله طبقاتی، توجه به قراردادهای قانون کار و توجه به معیشت کارگران سه خواسته مهم جامعه کارگری است که مسئولان باید در عمل به آن اهتمام جدی ورزند.

وی ادامه داد: شورای اسلامی زاهدان آمادگی تعامل و همکاری با شما کارگران را دارد و این شورا در رسیدگی به مطالبات به‌حق شما هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان با تأکید بر اینکه همه ارکان نظام مدافع حقوق شما کارگران هستند افزود: پیرامون مطالبات پاکبانان که منشأ خدمت و رحمت در نهادهای خدمات رسان شهری هستند باید به‌سرعت به مطالبات آنان پاسخ داد.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان کارگران در صحن علنی شورای شهر زاهدان حضور پیدا کنند و خواسته‌های شما را به اعضای شورای برساند و ما پیگیر این خواسته‌ها هستیم.

سپاهی اظهار داشت: اعضای شورای شهر زاهدان حق جلسه خود را دریافت نمی‌کنند تا زمانی که پیرامون حقوق معوقه کارگران اقدام شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha