خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12988
۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۱
مدیرکل راه و شهرسازی:

۴۶ قطعه زمین به خانواده‌ شهدای سیستان و بلوچستان واگذار شد

۴۶ قطعه زمین به خانواده‌ شهدای سیستان و بلوچستان واگذار شد
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ۴۶ قطعه زمین از ابتدای سال جاری تاکنون از سوی این اداره کل به‌منظور تأمین مسکن خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان‌های سراوان، مهرستان و خاش واگذارشده است.

به گزارش اس.بی پرس، عطاء الله اکبری اظهار داشت: واگذاری این زمین‌ها بر اساس تفاهم‌نامه مشترک این اداره کل و بنیاد شهید و امور ایثارگران به ۱۰۹ خانواده معظم شهدا و ایثارگران سه شهرستان سراوان، مهرستان و خاش و در قالب دستور اقدام مشترک ساماندهی تأمین مسکن جامعه هدف ایثارگران، خانواده شهدا و جانبازان اجرایی شده است.

وی ادامه داد: برای تسریع در واگذاری زمین به خانواده معظم شهدا و جانبازان سیستان و بلوچستان تمام مسیرهای تحقق آن بررسی و شیوه‌نامه مربوطه تنظیم‌شده که بر این اساس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان باید افراد واجد شرایط دریافت مسکن را احصا و به اداره کل راه و شهرسازی اعلام کند و این اداره نیز پس از استعلام و تعیین افراد واجد شرایط، زمین موردنظر را برای ساخت واحدهای مسکونی مشخص می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همه ما در مقابل شهدا، ایثارگران ‌ و جانبازان و بزرگ‌منشی خانواده‌های آنان مسئول هستیم افزود: زمین‌های واگذارشده با کمترین قیمت و پس از انجام قرعه‌کشی در اختیار خانواده معظم‌ شهدا و جانبازان قرار داده‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha