خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12990
۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۴

۶۴۸ کنتور برق در شهرستان کنارک نصب و تعویض شد

۶۴۸ کنتور برق در شهرستان کنارک نصب و تعویض شد
مدیر امور توزیع برق شهرستان کنارک گفت: افزون بر ۴۲۶ دستگاه کنتور دیجیتال از ابتدای امسال تاکنون در مناطق مختلف تحت پوشش این امور نصب و ۲۲۲ کنتور معیوب تعویض شده است.

به گزارش اس.بی پرس، حسین زنده‌دل مدیر امور توزیع برق شهرستان کنارک اظهار داشت: خدمت‌رسانی و کسب رضایت مشترکان، اصلاح لوازم اندازه‌گیری، کاهش تلفات، توسعه سامانه هوشمند شبکه برق و مدیریت بار شبکه در فصل گرما ازجمله اهداف مهم تعویض و نصب این تعداد کنتور است.

وی بیان کرد: مجموع کنتور‌های مکانیکی این شهرستان چهار هزار و ۵۷۴ کنتور و مجموع کنتور‌های دیجیتال این منطقه ۲۰ هزار و ۹۲۳ کنتور است.

 

اصلاح ۲۵۴ مورد روشنایی معابر در شهرستان کنارک انجام شد

زنده‌دل ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۲۵۴ مورد اصلاح روشنایی معابر شهری ثبت‌شده در نرم‌افزار برق من انجام شد.

وی ادامه داد: ۱۹۷ مورد لامپ و ۵۷ مورد تجهیزات شبکه روشنایی معابر طی این اقدامات اصلاح‌شده است.

مدیر امور برق شهرستان کنارک در ادامه به سایر اقدامات شاخص این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و افزود: تعویض ۱۱ اصله پایه فشار متوسط، تعویض ۲۷ اصله پایه فشار ضعیف، تعویض ۲ کیلومتر شبکه فرسوده سیمی فشار متوسط، توسعه یک کیلومتر شبکه برق روستایی، احداث ۲ دستگاه پست توزیع هوایی، برق‌رسانی به ۲۰ حلقه چاه کشاورزی، افزایش قدرت ۶ دستگاه ترانسفورماتور فولبار، بررسی و رفع افت ولتاژ ۱۵۶ مورد مشترکین روستایی و شهری، اصلاح و ترمیم ۲۴ دستگاه ارت حفاظتی و الکتریکی، تبدیل هزار و ۷۰۰ متر شبکه سیمی فرسوده به کابل خود نگهدار، شاخه زنی ۴۵ اصله درخت واقع‌شده در حریم شبکه و ۹ مورد اخطاریه نقض حریم ازجمله اقدامات مهم این امور از ابتدای سال جاری تاکنون است.

وی مجموع اعتبار اقدامات عنوان‌شده این امور از ابتدای سال جاری تاکنون را بیش از پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دانست.

کنارک شهری در جنوب استان سیستان و بلوچستان است، در مورد وجه‌تسمیه این شهر آنچه بر سر زبان‌ها باقی‌مانده این است که در این مکان درختان کنار زیادی یافت می‌شده که به همین علت این شهر کوچک بندری به کنارک معروف گشته است.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha