خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 12992
۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۶

دوره آشنایی با ضوابط ارزیابی، صدور مجوز و درجه‌بندی تأسیسات گردشگری در زاهدان

دوره آشنایی با ضوابط ارزیابی، صدور مجوز و درجه‌بندی تأسیسات گردشگری در زاهدان
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: دوره آشنایی با ضوابط ارزیابی، صدور مجوز و درجه‌بندی تأسیسات گردشگری امروز در زاهدان برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، مجتبی میرحسینی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: دوره یک‌روزه آشنایی با ضوابط ارزیابی، صدور مجوز و درجه‌بندی تأسیسات گردشگری در زاهدان برگزار شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: این دوره با هدف آشنایی با آخرین تغییرات مربوط به آیین‌نامه ایجاد، اصلاح تکمیل و درجه‌بندی تأسیسات گردشگری برگزارشده است.

وی در رابطه با دوره‌های آموزش مرتبط با حوزه گردشگری بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۴۰ دوره توانمندسازی جوامع محلی، تأسیسات گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان گردشگری، بلدهای محلی، فعالان گردشگری، اقامتگاه‌های بوم‌گردی، جوامع عشایری و دانشجویان برگزارشده و تعداد ۳۰ دوره دیگر نیز در حال انجام است.

میرحسینی خاطرنشان کرد: این دوره‌ها به‌منظور ارتقاء سطح معلومات و همچنین آگاهی از آخرین اطلاعات و برنامه‌ها در صنعت گردشگری به جامعه هدف ارائه می‌شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha