خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13000
۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۰

لزوم افزایش سهمیه سوخت کشاورزی زرآباد

لزوم افزایش سهمیه سوخت کشاورزی زرآباد
فرماندار شهرستان زرآباد، گفت: در سهمیه سوخت ماشین‌آلات سنگین و کشاورزی این شهرستان تجدیدنظر شود.

به گزارش اس.بی پرس، نعمت‌الله نجاری در جلسه کمیسیون سوخت شهرستان زرآباد با حضور دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و اعضای این کمیسیون، اظهار داشت: سهمیه سوختی که برای موتورهای کشاورزی و ماشین‌آلات سنگین در این شهرستان در نظر گرفتند بسیار ناچیز است و در این خصوص باید از سوی ارگان‌های ذی‌ربط تجدیدنظر شود.

وی تصریح کرد: در سال گذشته میزان صید شهرستان در بحث آبزیان بیش از 13 تن بود و نیاز است شیلات در بحث ساماندهی قایق و اختصاص سوخت هر چه سریع‌تر اقدام کنند.

وی افزود: بسیاری از کشاورزان و صیادان برای تأمین سوخت موتورهای کشاورزی و قایق‌های صیادی خود مجبور هستند، سوخت را در بازار آزاد تهیه کنند.

فرماندار زرآباد ادامه داد: به‌زودی شاهد ارتقای فروشندگی زرآباد به جایگاه خواهیم بود و در تلاش هستیم جایگاه جدید نیز در این شهرستان راه‌اندازی کنیم.

 

از تمام ظرفیت خودمان برای توسعه شهرستان زرآباد کمک خواهیم کرد

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه، گفت: سازمان شیلات کشور در هویت بخشی به قایق‌های صیادی کوتاهی می‌کند و بایستی این قایق‌ها ساماندهی شوند.

محمد محبی با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز رتبه نخست را در کشور دارد، اظهار داشت: 85 درصد از سوختی که در این استان قاچاق می‌شود منشأ آن خارج از استان است.

وی ادامه داد: تمامی کالاها از مبدأ تا مقصد نظارت می‌شوند و در گلوگاه‌های استان اشرافیت کامل داریم.

لازم به ذکر است، این جلسه پیرو دعوت فرماندار زرآباد از دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha