خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13001
۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۱
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان:

جذب نشدن سهمیه گاز شرکت‌های توزیع از مشکلات حوزه گاز مایع است

جذب نشدن سهمیه گاز شرکت‌های توزیع از مشکلات حوزه گاز مایع است
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: جذب سهمیه گاز شرکت‌های توزیع به دلیل کمبود و یا نقص ناوگان حمل‌ونقل از مشکلات حوزه گاز مایع در این استان است.

به گزارش اس.بی پرس، داوود شهرکی روز یکشنبه در نشست بررسی وضعیت تأمین گاز مایع اظهار داشت: شرکت‌های تأمین و توزیع گاز مایع در هر شرایطی موظف به تأمین گاز مصرفی مردم استان هستند و باید با برنامه‌ریزی نسبت به جذب صددرصدی سهمیه گاز اقدام کنند.

وی افزود: شرکت‌های توزیع گاز مایع متعهد به تأمین گاز مصرفی مردم هستند و قابل‌قبول نیست که در ابتدای فصل سرما به دلیل کمبود و یا نبود کشنده نیاز منطقه را تأمین نکنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان تأکید کرد: در هر شرایطی شرکت‌ها مسئول تأمین گاز مصرفی مردم هستند و در قبال این امر متعهد بوده و با برنامه‌ریزی شرایط را به نحو مطلوب فراهم کنند.

وی تصریح کرد: در صورت عدم تأمین و توزیع گاز با شرکت‌های تأمین و توزیع گاز مایع در سیستان و بلوچستان برخورد خواهد شد.

شهرکی بیان کرد: شرکت‌هایی که در ناوگان حمل‌ونقل مشکل دارند باید تجهیز شوند و با انعقاد قرارداد با بخش خصوصی این مشکل را مرتفع کنند چرا که عدم جذب سهمیه توسط شرکت‌های توزیع تخلف است و باید به هر نحو ممکن نیاز منطقه را تأمین کنند.

وی ادامه داد: شرکت‌هایی که توان جذب سهمیه را ندارند تعیین تکلیف خواهند شد و با شرکت‌های توانمند جایگزین خواهند شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha