خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13009
۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۱
هم‌زمان با هفته بسیج صورت گرفت؛

اعزام تیم‌های منتخب تولید محتوای دیجیتال سیستان و بلوچستان به رویداد ملی

اعزام تیم‌های منتخب تولید محتوای دیجیتال سیستان و بلوچستان به رویداد ملی
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان گفت: هم‌زمان با هفته بسیج تیم‌های منتخب مرحله استانی تولید محتوای دیجیتال بسیج به مرحله کشوری اعزام شدند.

به گزارش اس.بی پرس، محمدهادی طهرانی مقدم بیان کرد: مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در بخش بازی‌های ویژه تلفن همراه، نرم‌افزارهای موبایلی و پویانمایی از دوم تا چهارم آذرماه به میزبانی سازمان فضای مجازی بسیج در تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که در مرحله نهایی بیش از ۱۰۰ تیم از استان‌های کشور به رقابت می‌پردازند، افزود: ۱۲ نفر در قالب ۳ تیم منتخب سیستان و بلوچستان نیز برای شرکت در این رویداد ملی عازم پایتخت شده‌اند.

طهرانی مقدم اظهار کرد: سال گذشته در اختتامیه مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، تیم بازی‌سازی سیستان و بلوچستان با ساخت بازی ۴۱ برگرفته از خاطرات رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله مقام اول کشور را به خود اختصاص داد که امیدواریم تیم‌های منتخب استان امسال نیز در این رویداد حائز کسب رتبه شوند.

وی خاطرنشان کرد: در آیین اختتامیه این رویداد ملی علاوه بر تجلیل از برگزیدگان نهایی هر بخش، برترین های فضای مجازی کشور نیز معرفی و تقدیر می‌شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha