خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13014
۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۰

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر ۱۴۰۰ در سیستان و بلوچستان

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر ۱۴۰۰ در سیستان و بلوچستان
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از فراخوان مشمولان وظیفه، اعزامی پایه خدمتی آذرماه سال ۱۴۰۰ در استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ ابراهیم محمودی جهانتیغ معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کلیه مشمولان استان در مقاطع مختلف تحصیلی که برگ آآماده‌به‌خدمت به تاریخ یکم آذرماه ۱۴۰۰ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

وی افزود: این عزیزان باید قبل از اعزام با مراجعه به نزدیک‌ترین مراکز بهداشت محل سکونتشان مورد معاینه قرار گیرند تا ازنظر ابتلا به ویروس منحوس کرونا اطمینان حاصل تا خدای‌نکرده موجب انتقال ویروس به دیگران نشوند.

سرهنگ جهانتیغ خطاب به مشمولان اعزامی آذرماه گفت: در زمان حضور در محل اعلامی، ضمن رعایت نکات بهداشتی اعم از کوتاه کردن موی سر و ناخن نسبت به همراه داشتن لوازم شخصی ازجمله قاشق و چنگال و به‌ویژه ماسک و دستکش و. برابر پروتکل‌های بهداشتی اقدام کنند و خانواده‌های محترم نیز با توجه به شرایط کرونا از تجمع و حضور در محل اعزام جداً خودداری کنند.

وی با بیان اینکه مشمولان اعزامی به مراکز آموزشی بایستی جیره خشک بین‌راهی به‌منظور جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا را به همراه داشته باشند، گفت: رانندگان و مأموران بدرقه در طول مسیر حق توقف در رستوران‌های توراهی برای صرف غذا را ندارند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مشمولان وظیفه اصل مدارک موردنیاز اعم از برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص تأهل، پدر نظامی شاغل یا بازنشسته، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده درجه‌یک شهدا و... را به همراه داشته باشند، یادآور شد: عدم حضور به‌موقع در زمان و محل‌های تعیین‌شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان در پایان خاطرنشان کرد: مشمولان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال‌های سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ و @vazifeh_ir از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha