خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13017
۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰

تأمین آب و ایجاد اشتغال دو نیاز جدی در سیستان و بلوچستان است

تأمین آب و ایجاد اشتغال دو نیاز جدی در سیستان و بلوچستان است
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و امام‌جمعه زاهدان گفت: تأمین آب و ایجاد اشتغال دو نیاز جدی در استان است که باید با طرح‌های متنوع در جهت رفع این نیاز‌ها تلاش کنیم.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محامی در دیدار مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ضمن تشکر از تلاش‌ها و خدمات صورت گرفته توسط این مجموعه در سیستان‌وبلوچستان اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در ارائه خدمات به مردم نمره قابل قبولی کسب کرده، اما باید ببینیم ارائه این خدمات تا چه حد متناسب با نیازهاست.

امام‌جمعه زاهدان افزود: نمره قبولی نباید ما را از واقعیت جامعه غافل کند، زیرا مشکلات زیاد و درصد کمی از افراد نیازمند، تحت پوشش خدمات قرارگرفته‌اند هرچند که همین خدمات ارائه‌شده هم پاسخگوی همه نیاز‌های افراد تحت پوشش نیست.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محامی بیان کرد: توزیع بسته‌های معیشتی تسکین‌دهنده است و باید با سرمایه‌گذاری به دنبال اشتغال آفرینی و به‌مرور رفع نیازمندی‌ها باشید.

وی ادامه داد: تکثیر گروه‌های جهادی و گسترش فعالیت‌ها برای افزایش تعداد افراد تحت پوشش، گامی مهم و اثرگذار در فعالیت‌های ما خواهد بود و باید تمام تلاش خود را در راستای افزایش امکانات، منابع و نیز نیروی انسانی لازم بکار گیریم.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان اظهار داشت: آمار بالای خدمات ارائه‌شده گمراه‌کننده بوده و نباید به آمار و ارقام دل‌خوش باشیم، زیرا نیاز مردم با توجه به افزایش هزینه‌ها بسیار فراتر است.

سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) نیز به ارائه گزارشی از اقدامات این مجموعه پرداخت و گفت: رسالت اصلی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) خدمت‌رسانی به مردم آن‌هم با مشارکت اجتماعی و همراهی جریان جوان انقلابی است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha