خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13024
۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۷

۴۰ پروژه محرومیت‌زدایی هم‌زمان با هفته بسیج در سیستان و بلوچستان آغاز می‌شود

۴۰ پروژه محرومیت‌زدایی هم‌زمان با هفته بسیج در سیستان و بلوچستان آغاز می‌شود
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: هم‌زمان با سالگرد هفته بسیج با هدف خدمت بی‌منت اجرای ۴۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط گروه‌های جهادی استان در دستور کار است.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ غلامرضا ملایی مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: هم‌زمان با چهل و دومین سالگرد هفته بسیج با هدف خدمت بی‌منت و ارائه خدمات و محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان اجرای ۴۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط گروه‌های جهادی استان در دستور کار است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: این پروژه‌ها شامل ساخت ۶ باب مدرسه، پنج باب خانه محروم، راه‌اندازی آب تصفیه‌کن و مرمت خانه محروم است که توسط گروه‌های جهادی در مناطق محروم و دورافتاده استان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ارزش این پروژه‌ها بیش از ۶۰ میلیارد ریال است، گفت: احداث یک هزار واحد مسکونی استاندارد برای حاشیه‌نشینان شهر چابهار در منطقه مرادآباد از دیگر اقدامات مهم و ماندگار سازمان بسیج مستضعفین در این خطه از کشور است که پشتیبانی آن بر عهده بسیج سازندگی است و در این مسیر از ظرفیت نیرو‌های جهادی بهره‌گیری می‌شود.

ملایی ادامه داد: این پروژه که ساخت آن در چهار فاز با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد در دستور کار است، خدمتی ویژه به محروم‌ترین مردم ایران محسوب می‌شود و در این مسیر از هیچ تلاشی برای خدمت بی‌منت به مردم دریغ نمی‌کنیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha