خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13028
۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۷

آغاز رزمایش ترافیکی طرح زمستانی راهداری در سیستان و بلوچستان

آغاز رزمایش ترافیکی طرح زمستانی راهداری در سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از آغاز رزمایش ترافیکی طرح زمستانی راهداری از اول آذرماه امسال با حضور کلیه دستگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان ضمن تبریک هفته بسیج در این مراسم گفت: راهداران با داشتن روحیه بسیجی به‌طور شبانه‌روز به‌منظور فراهم آوردن آرامش مردم در سطح جاده‌های استان در تلاش‌اند و عظمت کار آن‌ها در جاده‌های کوهستانی و صعب‌العبور به‌وضوح بیشتری دیده می‌شود.

وی گفت: ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری استان با به‌کارگیری ۱۸۵ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین در طرح راهداری زمستانه سال جاری و حضور ۳۳۵ راهدار در این طرح به‌منظور روان‌سازی ترافیک، اطمینان از تردد ایمن رانندگان و مسافران و امدادرسانی در صورت لزوم در محور‌های مواصلاتی مستقر هستند.

کرد از تجهیز ۱۵ راهدارخانه استان برای خدمات‌رسانی به مسافران خبر داد و گفت: ارائه خدمات مطلوب به هم‌وطنان، ارتقای توانمندی و حفظ آمادگی نیرو‌های راهداری، مراقبت از راه‌ها، ابنیه و تأسیسات موجود در محور‌های ارتباطی از اهداف اجرای طرح راهداری زمستانی محسوب می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان در خاتمه اظهار داشت: تلفن گویای ۱۴۱ به‌صورت شبانه‌روزی، درگاه اینترنتی ۱۴۱.ir نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ به‌عنوان ابزار‌های ارتباطی شهروندان جهت اطلاع‌یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محور‌های مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخداد‌های جاده‌ای و همچنین دریافت انتقادات و پیشنهادات در نظر گرفته‌شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha