خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13032
۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۹

گروگان 10 ساله در کمتر از 3 ساعت از چنگال آدم‌ربایان آزاد شد

گروگان 10 ساله در کمتر از 3 ساعت از چنگال آدم‌ربایان آزاد شد
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان در شهرستان خاش گروگان 10 ساله در کمتر از 3 ساعت از چنگال آدم‌ربایان آزاد شد.

به گزارش اس.بی پرس، احمد طاهری امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر ربایش کودک 10 ساله توسط افراد ناشناس در شهرستان خاش بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان خاش قرارگرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، فرد ربوده‌شده در یکی از خیابان‌های اطراف شهرستان خاش بوده که سرنشینان یک دستگاه پژو 405 او را با تهدید سلاح ربوده و به‌سرعت از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده را برای رهاسازی فرد ربوده‌شده آغاز که با انجام اقدامات تخصصی سرنخ‌هایی از هویت متهمان و محل نگهداری گروگان در حاشیه شهر خاش به دست آمد.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: درنهایت مأموران در یک عملیات ضربتی به محل اعزام و در کمتر از 3 ساعت فرد ربوده‌شده را آزاد کردند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه آدم‌ربایان قبل از حضور مأموران از محل متواری شده بودند، خاطرنشان کرد: با بررسی صورت گرفته مشخص شد علل و انگیزه متهمان این پرونده برای ربایش این نوجوان اختلافات مالی با پدر وی بوده است که در این رابطه اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری افراد شناسایی‌شده ادامه دارد.

وی در پایان تأکید کرد: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha