خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13065
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۹
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:

رویکرد تأمین اجتماعی توجه به مناطق محروم است

رویکرد تأمین اجتماعی توجه به مناطق محروم است
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: رویکرد این سازمان در دولت سیزدهم توجه به مناطق محروم بوده لذا ظرفیت و فضای کنونی کشور و دولت بیش از پیش باید در خدمت مردم قرار گیرد.

به گزارش اس.بی پرس، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در شورای اداری اداره کل و مدیریت درمان تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های ما در این سفر تعیین تکلیف سه طرح درمانی در شهرستان‌های کنارک، نیکشهر و راسک است.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیمات گرفته‌شده دستگاه‌های تک درمان و دستگاه ام آر‌ای باید به سیستان و بلوچستان تحویل داده شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی در دوره جدید این است که مشکلات بخش‌هایی که به‌طور مستقیم با مردم در ارتباط هستند را بر اساس نیاز استان‌ها باید برطرف کنیم.

وی در خصوص کیفی سازی خدمات تأمین اجتماعی افزود: قرار است خدمات درمان ملکی و مستقیم را توسعه دهیم و در خرید خدمات راهبردی در مراکز غیر ملکی کیفیت خدماتی خریداری کنیم که پرداخت از جیب مردم را کاهش دهیم.

موسوی با اشاره به توسعه سرمایه‌گذاری مناطق خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما در استان‌های کم برخوردار این است که شستا در این استان‌ها سرمایه‌گذاری کند تا زمینه بهره‌مندی منطقه از این حوزه سرمایه‌گذاری فراهم شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha