خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13066
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۴
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی:

نخستین شهرک صنفی کشور در سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود

نخستین شهرک صنفی کشور در سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: نخستین شهرک صنفی صنعتی کشور در سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود و برای ایجاد چنین شهرکی باید اراضی لازم اختصاص یابد.

به گزارش اس.بی پرس، علی رسولیان شامگاه چهارشنبه در نشست با استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ما برای نخستین بار دستورالعمل دولت را اصلاح کردیم و با مشارکت بخش خصوصی قرار است شهرک‌های صنفی را ایجاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید صنایع کوچک را رشد دهیم خاطرنشان کرد: برای رشد صنایع، هم‌افزایی دستگاه‌های مربوطه مهم و ضروری است.

 معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی با اشاره به اینکه گاز یک ضرورت برای سرمایه‌گذاری است بیان کرد: درزمینهٔ زیرساخت به‌جز آب مسئله‌ای در شهرک‌های صنعتی نداریم.

وی با بیان اینکه سهم سیستان و بلوچستان از منابع و اعتبارات شهرک‌های صنعتی بیشتر از سایر استان‌ها خواهد بود اظهار داشت: درزمینهٔ ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب مشارکت می‌کنیم و برای صنایع، پساب فاضلاب شهری را نیاز داریم و حجم آب موردنیاز خریداری می‌شود.

رسولیان با بیان اینکه در شرکت شهرک‌های صنعتی به سمت ایجاد شهرک‌های صنعتی مشترک با کشورهای همسایه می‌رویم تأکید کرد: درزمینهٔ ساخت و حفر چاه‌های ژرف در منطقه سیستان نیز مشارکت خواهیم کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha