خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13067
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۸

وزیر ورزش و جوانان وارد زاهدان شد

وزیر ورزش و جوانان وارد زاهدان شد
سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به‌منظور بازدید از چند طرح عمرانی در مرکز و شمال سیستان و بلوچستان صبح امروز پنجشنبه وارد فرودگاه بین‌المللی زاهدان شد و مورد استقبال استاندار و شماری از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش اس.بی پرس، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در حاشیه این سفر اظهار داشت: بازدید از طرح‌های عمرانی خانه کشتی زابل و استادیوم ورزشی زهک در شمال استان از مهم‌ترین برنامه‌های سفر ۲ روزه وزیر ورزش و جوانان به این استان است.

ادهم کرد زابلی افزود: همچنین شرکت در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی سیستان و بلوچستان، جلسه ساماندهی امور جوانان و بازدید از استادیوم ورزشی چهار هزار و ۵۰۰ نفری زاهدان از دیگر برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به این استان است.

زندگی در جنوب شرق ایران‌زمین در استان پهناور سیستان و بلوچستان با پستی‌وبلندی‌ها و وضعیت جغرافیایی گوناگون و متنوع، وجود کوه، دشت، بیابان و دریا سبب شده تا هر فرد علاقه‌مند به ورزش بتواند بسیاری از نیازهای ورزشی خود را از طبیعت جستجو کند و بدون آنکه بداند ورزیده و تنومند رشد می‌کند.

بیش از ۷۰ درصد جمعیت ۲.۸ میلیون نفری سیستان و بلوچستان را افراد زیر ۳۰ سال تشکیل داده‌اند که می‌توان از نیروی جوانی آنان برای هر نوع ورزشی به‌طور سازمان‌یافته بهره گرفت.

افزون بر ۴۶ هزار ورزشکار در قالب حدود ۵۰ هیئت استانی و ۵۰۰ هیئت شهرستانی در سیستان و بلوچستان سازمان‌دهی شده‌اند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha