خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13068
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۱

وزیر ورزش و جوانان به مقام شامخ شهدای زاهدان ادای احترام کرد

وزیر ورزش و جوانان به مقام شامخ شهدای زاهدان ادای احترام کرد
وزیر ورزش و جوانان به همراه مشاور رئیس‌جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای بهشت مصطفی (ص) زاهدان به مقام شامخ شهدای این شهر ادای احترام کرد.

به گزارش اس.بی پرس، سید حمید سجادی صبح امروز به‌اتفاق مشاور رئیس‌جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل بر مزار شهیدان با آرمان‌های شهدای سرافراز میهن اسلامی تجدید میثاق کرد.

 بازدید از مجموعه ورزشی و سالن کشتی شهرستان زابل و شرکت در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران ورزشی سیستان و بلوچستان و حضور در ستاد ساماندهی امور جوانان از مهم‌ترین برنامه‌های سفر ۲ روزه وزیر ورزش و جوانان به استان است.

همچنین بازدید از مجموعه دهکده بزرگ ورزشی و سالن ورزشی ۴۵۰۰ نفری زاهدان از دیگر برنامه‌های سفر سجادی به سیستان و بلوچستان است.

سیستان و بلوچستان دارای بیش از ۲ هزار شهید، چهار هزار جانباز، ۳۰ هزار ایثارگر و ۴۱۸ آزاده است که در این زمینه شهرستان‌های زاهدان، زابل و ایرانشهر به ترتیب بیشترین تعداد شهدا و جانبازان را به خود اختصاص داده‌اند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما