خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13078
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۲
فرمانده قرارگاه قدس سپاه:

ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان فقر را برنمی‌تابد

ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان فقر را برنمی‌تابد
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان به حدی است که فقر نباید وجود داشته باشد به همین سبب همه ما باید برای شکوفایی این ظرفیت‌ها تلاش کنیم.

به گزارش اس.بی پرس، سردار محمد کرمی روز پنجشنبه در همایش سران و بزرگان طوایف سیستان و بلوچستان با حضور نخبگان اقتصادی با گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیج یادآور ایثار و شهادت است.

وی اظهار داشت: با توجه به فراهم بودن شرایط سرمایه‌گذاری باید کمک کنیم تا توسعه در این استان محقق شود و برای رسیدن به این مهم همه ما باید تلاش کنیم.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خطاب به سران و معتمدان طوایف تصریح کرد: شما مسئولیت خطیری بر عهده دارید و باید مجموعه خودتان را فعال کنید تا استان به رشد خوبی برسد.

وی بیان کرد: بسیجی امروزه دارای خلاقیت و پیشرفت در حوزه‌های مختلف به‌ویژه علمی است لذا همکاری برای پیشرفت در این حوزه از وظایف بسیار مهم همه ما است.

سردار کرمی ادامه داد: هر روز باید یک گام جلوتر برویم به همین سبب باید برای برطرف کردن مسائل و مشکلات و توسعه و پیشرفت این مرزوبوم در تمامی حوزه‌ها دست در دست هم دهیم و از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: خداوند نعمت‌های فراوانی عطا کرده باید برای شکوفایی و بهره‌برداری بهینه از این نعمت‌ها در هر حوزه‌ سرمایه‌گذاری لازم انجام دهیم و به‌طور شبانه‌روز کار و تلاش کنیم تا استان و کشور به پیشرفت برسد.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق ادامه داد: شرایط استان برای تولید محصولات استراتژیک کشاورزی فراهم و مرزها نیز فرصت بسیار مغتنمی برای صادرات و واردات است کسانی که توانایی دارند در بازارچه‌های مرزی وارد میدان تجارت و دادوستد شوند.

سردار کرمی تصریح کرد: شما سران طوایف با توجه به داشتن نقش و جایگاه در میان طایفه‌ها حتماً باید تلاش کنید تا جوانان به‌سرعت در حوزه علم پیشرفت کنند زیرا این پیشرفت باعث توسعه و پیشرفت استان و کشور می‌شود که الحمدالله این استعداد وجود دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما