خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13079
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۲

حریق در بزرگ‌ترین کارخانه لنج سازی کشور (ویدئو)

حریق در بزرگ‌ترین کارخانه لنج سازی کشور (ویدئو)
فرماندار کنارک گفت: عصر امروز یکی از لنج‌های در حال تعمیر کارخانه لنج سازی منصور کنارک طعمه حریق شد، خوشبختانه این حریق تلفات جانی در پی نداشته و علت حادثه از طریق نیروهای متخصص و مرتبط از همان ابتدای حادثه در دست بررسی است.

به گزارش اس.بی پرس، با تلاش آتش‌نشانان شعله‌های آتش یکی از لنج‌های در حال تعمیر کارخانه لنج سازی منصور کنارک مهار شد.

عبدالغفور حوت فرماندار کنارک افزود: با توجه به اهمیت موضوع آتش‌سوزی در بزرگ‌ترین کارخانه لنج سازی کشور در بندر کنارک و وجود تعداد قابل‌توجهی لنج در حال تعمیر و لنج های متعدد در حال ساخت و وجود مواد شیمیایی برای تولید، با قید فوریت و ابتدا در سریع‌ترین زمان ممکن تمامی خودروهای آتش‌نشانی شهرستان به محل اعزام و اقدام به اطفا حریق کردند تا آتش به سایر لنج ها و کارگاه‌های تولید و انبار مواد اولیه وارد نشود.

وی افزود: در این عملیات، تمامی خودروهای آتش‌نشانی و آتش‌نشانان از شهرستان چابهار، پایگاه‌های دریایی و هوایی، آتش‌نشانی شهرستان و منطقه آزاد چابهار حضور داشتند و تانکرهای آب‌رسان شهری به‌صورت خودجوش با مدیریت صورت پذیرفته آب موردنیاز اطفا حریق خودروهای آتش‌نشانی را تأمین کردند.

وی ادامه داد: خوشبختانه این حریق تلفات جانی در پی نداشته و علت حادثه از طریق نیروهای متخصص و مرتبط از همان ابتدای حادثه در دست بررسی است.

 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

داغ های مجازی