خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13080
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۶
وزیر ورزش:

ورزش بانوان باید خودکفایی و استقلال داشته باشد

ورزش بانوان باید خودکفایی و استقلال داشته باشد
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش بانوان باید خودکفا و استقلال داشته باشد تأکید کرد: ورزش بانوان در کشور باید بی‌نیاز از تخصص، تکنولوژی و منابع انسانی مردان شود.

به گزارش اس.بی پرس، سید حمید سجادی افزود: در سیستان و بلوچستان و به‌ویژه شمال این استان پروژه‌های ورزشی زیادی در یک دهه اخیر آغازشده که اتمام آن‌ها برای ورزش و جوانان یک تکلیف است که با تدابیر اندیشیده شده این پروژه‌ها در ساعات مناسب به بهره‌برداری باید برسد تا مردم این منطقه بتوانند استفاده کنند.

وی بیان کرد: برای اتمام این پروژه‌ها باید نگاه ویژه و جدید داشته باشیم و از ظرفیت خیرین و بخش خصوص کمک بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: در بودجه سال آینده با راهنمایی مجلس و دولت مردمی اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام ورزش و جوانان باید لحاظ شود.

سجادی با بیان اینکه برای ایجاد پیست دومیدانی زابل زیرساخت خوبی ایجادشده است اظهار داشت: تکمیل پیست دومیدانی مجموعه استادیوم ورزشی زابل در دستور کار است که باید به بهره‌برداری برسد.

وی از کارگروه تخصصی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: در این کارگروه که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان هر استان برگزار می‌شود خودم حضور دارم که آنچه در بضاعت و منابعی که در حوزه ورزش و جوانان وجود دارد با مشورت و فوریت در دستور کار قرار می‌گیرد و به دنبال اجرا، اتمام و بهره‌برداری این پروژه‌ها در استان‌ها خواهیم بود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: حدود ۱۸۰ پروژه در هفته تربیت‌بدنی در حوزه شهری و روستایی به بهره‌برداری رسیده است و بیش از ۵۰ پروژه در سراسر کشور که طی ۹۰ روز اخیر آماده‌شده در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha