خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13082
۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۴

تا رفع کامل محرومیت در سیستان و بلوچستان هستیم

تا رفع کامل محرومیت در سیستان و بلوچستان هستیم
مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی صبا بنیاد مستضعفان گفت: تا زمان رفع کامل محرومیت در شهرستان‌های هدف زهک، چابهار و قصرقند سیستان و بلوچستان هستیم.

به گزارش اس.بی پرس، محسن امیری مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی صبا بنیاد مستضعفان در نشست بررسی میزان پیشرفت و برنامه ریزی اجرایی پروژه‌های مشترک شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان و بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به رسالت اجتماعی مجموعه بنیاد مستضعفان و در راستای محرومیت‌زدایی، در کنار شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان جهت خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم هستیم.

وی به تفاهم‌نامه همکاری بنیاد مستضعفان و شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان جهت اصلاح شبکه ۱۵۰ روستای شهرستان چابهار و بخش پلان در جنوب سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: بخش مهمی از این پروژه انجام و بخش دیگر این اقدام با توجه به لزوم برخی هماهنگی‌ها انجام خواهد شد.

مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی صبا بنیاد مستضعفان ادامه داد: طی این تفاهم‌نامه ۳۰۰ دستگاه ترانسفورماتور توسط بنیاد مستضعفان و با همکاری بنیاد علوی و شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان تهیه و نصب خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط شبکه برق مناطق حاشیه‌ای شهرستان چابهار قرار شد بخشی از این تعداد دستگاه ترانس در مناطق حاشیه‌ای میرآباد، مرادآباد و کمب نصب شود.

کار تهیه ۳۰ دستگاه ترانسفورماتور در مناطق روستایی شهر نگور انجام خواهد شد

امیری اظهار داشت: طبق تفاهم همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان کار تهیه و نصب ۳۰ دستگاه ترانسفورماتور در مناطق روستایی شهر نگور انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: هیچ اجری ارزشمند‌تر از لبخند رضایت توسط مردم نیست و تمام تلاش خود را در این مسیر انجام می‌دهیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

داغ های مجازی