خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13085
۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۶
نماینده جامعه معلولین سیستان در ملاقات با وزیر ورزش مطرح کرد:

هیچ سالن، باشگاه و استخر مناسبی در سیستان برای معلولین نداریم (ویدئو)

هیچ سالن، باشگاه و استخر مناسبی در سیستان برای معلولین نداریم (ویدئو)
محسن لک‌زایی نماینده جامعه معلولین سیستان در ملاقات با وزیر ورزش و جوانان که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، گفت: جامعه معلولین سیستان افراد بااستعداد و توانمندی دارد که استعدادهای فراوانی در حوزه ورزش دارند بااین‌وجود در این منطقه هیچ مکان، سالن، باشگاه و استخر مناسبی با وضعیت معلولین نداریم.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، محسن لک‌زایی نماینده جامعه معلولین سیستان در ملاقات با سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، از مشکلات جامعه معلولین شمال استان و نبود فضا و امکانات ورزشی گلایه کرد.

لک زایی گفت: جامعه معلولین سیستان از سال ۱۳۸۳ تشکیل‌شده و ساختار آن شکل‌گرفته است و در حوزه سیستان حدوداً شش هزار معلول داریم که انواع معلولیت‌ها را دربر می‌گیرد که سه هزار نفر از معلولین را شهر زابل به خود اختصاص داده است جامعه معلولین سیستان افراد بااستعداد و توانمندی دارد که استعدادهای فراوانی در حوزه ورزش دارند.

وی با تأکید بر اینکه در حوزه سیستان هیچ مکان، سالن، باشگاه و استخر مناسب با وضعیت معلولین نداریم، خطاب به سجادی افزود: می‌خواهیم همچون دیگر افراد جامعه از این امکانات استفاده کنیم، حداقل یک مکان یا باشگاهی را متناسب با وضعیت معلولین برای این عزیزان در شهر زابل راه‌اندازی کنید و نگذارید این استعدادها در کنج خانه بمانند و در سکوت به سر ببرند.

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

داغ های مجازی