خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13088
۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۰۱
خطیب نماز جمعه زاهدان:

مسئولان باید شیفته خدمت باشند نه تشنه قدرت

مسئولان باید شیفته خدمت باشند نه تشنه قدرت
خطیب نماز جمعه زاهدان: مسئولان چه مسئولان کشوری و چه استانی باید شیفته خدمت باشند نه تشنه قدرت پس باید با تمام ظرفیت خود برای برطرف کردن مشکلات جامعه تلاش کنند.

به گزارش اس.بی پرس، نماینده ولی‌فقیه در استان در خطبه‌های امروز نماز جمعه با بیان اینکه بسیج یک سازمان نیست بلکه یک فرهنگ است گفت: بسیجی قبل از اینکه عضو سازمانی باشد یک مسلمان معیار در تراز انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محامی با اشاره به روز بسیج مستضعفین گفت: مسئولان چه مسئولان کشوری و چه استانی به تعبیر شهید بهشتی باید شیفته خدمت باشند نه تشنه قدرت پس باید با تمام ظرفیت خود برای برطرف کردن مشکلات جامعه تلاش کنند.

وی گفت: برای حل مشکلات کشور به‌ویژه مشکلات اقتصادی و کم‌آبی باید با مدیریت قوی از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم که یکی از این ظرفیت‌ها حضور بسیج و حضور مؤثر مردم در تمام عرصه‌ها است.

همچنین پیش از آغاز خطبه‌های نماز جمعه فرمانده سپاه سلمان استان ضمن تبریک فرارسیدن روز بسیج مستضعفین گفت: بسیج از ابتدا در عرصه‌های مختلف و در هنگام نیاز مردم و انقلاب حضور میدانی در عرصه داشته است.

سردار شفائی گفت: بیش از هزار و 700 گروه جهادی با محوریت پایگاه مقاومت در کنار مردم هستند تا توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی را خنثی کنند.

 

 

 

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha