خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13090
۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۵
استاندار:

پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام سیستان و بلوچستان باید تکمیل شود

پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام سیستان و بلوچستان باید تکمیل شود
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ضروری است برای بهره‌مندی جوانان از امکانات مناسب ورزشی و شکوفایی استعدادها پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی این استان هر چه سریع‌تر تکمیل شود.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مدرس‌خیابانی روز جمعه در نشست ساماندهی امور جوانان سیستان و بلوچستان که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: حضور مسئولان در استان برکت به همراه دارد زیرا تصمیمات با نگاه ویژه به این استان گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: جوان با انگیزه و امید به آینده تلاش می‌کند امروز اگر برنامه‌های توسعه با مصوبات مختلف در کشور تنظیم می‌شود با نگاه به آینده است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این استان به‌عنوان جوان‌ترین استان کشور اگر نتوانیم انرژی جوانان را کنترل کنیم مشکل‌ساز خواهد شد.

مدرس خیابانی افزود: هسته اصلی بسیج را جوانان شکل داده‌اند و روحیه تدین و خداباوری در آنان موج میزند.

وی ادامه داد: برای توسعه باید هم جنبه سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری مدنظر باشد که خوشبختانه در بخش نرم‌افزاری از وجود نیروی جوان مستعد برخورداریم.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: می‌خواهم در سندی که تهیه می‌شود به کانون‌های تجمع جوانان در استان مانند خانه موسیقی، جوانان، اماکن ورزشی و امثال آن توجه شود.

وی تصریح کرد: دولت و حاکمیت قائل به حضور جوانان هستند لذا باید این امر در تمام حوزه‌ها در نظر گرفته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: این استان از حدود ۴۰ سمن درزمینهٔ مسائل اجتماعی برخوردار است.

ادهم کرد زابلی افزود: کسب مقام دوم و سوم کشوری در سال ۹۸ به ستاد ساماندهی سمن‌های استان اختصاص یافت که بسیار اهمیت دارد

وی ادامه داد: در حوزه کارگاه ازدواج باید رتبه اول را در کشور داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: این استان اکنون دارای ۹ خانه جوان است درحالی‌که در سال ۹۸ تنها یک‌خانه جوان وجود داشت و امیدواریم امسال حداقل در ۶ شهرستان خانه‌های جوان راه‌اندازی شود، این استان به ۱۹ خانه جوان نیاز دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha