خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13100
۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲
استاندار:

پیشرفت سیستان و بلوچستان در گرو نگاه توسعه‌ای است

پیشرفت سیستان و بلوچستان در گرو نگاه توسعه‌ای است
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پیشرفت همه‌جانبه استان نیازمند تلاش همگانی و جمعی با نگاه توسعه‌ای است و در این زمینه باید از تمام ظرفیت‌ها به‌صورت کامل بهره‌ ببریم.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مدرس خیابانی شامگاه جمعه در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مجموعه قوای حاکم بر کشور یک مجموعه همگرا به لحاظ خطوط فکری و نظریات اداره حکومت هستند.

وی افزود: معاونت سیاسی اهمیتش بر کسی پوشیده نیست تقریباً می‌توان گفت این معاونت هماهنگ‌کننده بخش‌های مختلف است یعنی مجموعه همه بخش‌ها و وظایف معاونت‌های دیگر در این معاونت تجمیع می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: معاونت سیاسی عهده‌دار اداره، کنترل و هدایت فرمانداران است زیرا اگر فرمانداری در شهرستان حرکت کرد بقیه دستگاه‌های اجرایی حرکت می‌کند و اگر فرماندار ایستاد بقیه نیز می‌ایستاند.

وی تصریح کرد: اگر ما اقتصاد، پروژه، عمران، کشاورزی، معدن و مرز می‌خواهیم همه منوط به توسعه حوزه اجتماعی و فرهنگی کشور است در واقع ما یک خانواده سالم، یک فرهنگ انقلابی اسلامی و مردمانی می‌خواهیم که مسیر درست اخلاق را طی کنند.

مدرس خیابانی با اشاره به اینکه توسعه که به بالا بردن مکارم اخلاق کمک نکند توسعه غربی است اظهار داشت: ملاک من در انتصابات جوان انقلابی، مؤمن و متخصص است که کار جهادی بکند دنبال مدیری بسیجی هستیم مدیری که با همه ظرفیت‌ها به حل مشکلات مردم بپردازد و وارد میدان شود.

وی گفت: در بعضی از شهرستان‌های استان تعداد واحدهای صنعتی به تعداد انگشتان دست نیست و انتظار ما این است که فرمانداران شهرستان‌های مختلف شناسنامه توسعه برای شهرستان‌هایشان داشته باشند.

 لازم به ذکر است در این نشست رحم‌دل بامری به‌عنوان سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان معرفی و از خدمات ابوذر کوثری معاون سابق قدردانی شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما