خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13122
۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵

پایان قدرت‌نمایی ۴ شرور سابقه‌دار در خاش

پایان قدرت‌نمایی ۴ شرور سابقه‌دار در خاش
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان خاش ۴ نفر از عاملان شرارت‌های سریالی آن شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش اس.بی پرس، حبیب رازدار فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر شرارت سریالی ۴ جوان در سطح شهرستان خاش با قدرت‌نمایی، ایجاد مزاحمت برای شهروندان، حمل سلاح گرم، راه‌اندازی نزاع‌های دسته‌جمعی و... موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات پلیس برای دستگیری این ۴ شرور تحت تعقیب ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل اطلاعاتی در خصوص تردد آن‌ها در سطح شهرستان به دست آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: سرانجام مأموران، با تلاش شبانه‌روزی و انجام یکسری اقدامات تخصصی این ۴ شرور را در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه در نقاط مختلف آن شهرستان دستگیر کردند.

سرهنگ رازدار بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه‌های این اشرار، مقادیری مهمات جنگی ۲ قبضه سلاح گرم و تعدادی سلاح سرد به دست آمد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس، در برخورد با اشرار و اخلال گران امنیت عمومی تأکید و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مجرمانه و غیرقانونی افراد فرصت‌طلب، در اسرع وقت از طریق تماس با تلفن ۱۱۰، موضوع را به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما