خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13143
۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۳:۳۳

کشته شدن ریش‌سفید در درگیری طایفه‌ای در میرجاوه

کشته شدن ریش‌سفید در درگیری طایفه‌ای در میرجاوه
فرماندهی انتظامی شهرستان میرجاوه از درگیری طایفه‌ای در این شهرستان خبر داد و گفت: در این درگیری ۴ نفر مصدوم و یک نفر جان خود را از دست داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ اسماعیل عزیزی فرماندهی انتظامی شهرستان میرجاوه گفت: با توجه به اطلاعات به‌دست‌آمده تعداد ۵ نفر از یک طایفه که در حال تردد با دو دستگاه خودرو تویوتا در شهرستان میرجاوه به سمت ریگ ملک بوده‌اند موردحمله مسلحانه افراد ناشناس قرار می‌گیرند.

وی افزود: متأسفانه هر ۵ نفر در این درگیری به‌شدت مجروح شده و یکی از مصدومان به هویت حاج کریم گمشادزهی که از بزرگان و ریش‌سفیدان طایفه‌ای بوده به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و ۴ نفر دیگر نیز به علت وخامت حال جسمانی جهت مداوا و ادامه مراحل درمانی به بیمارستانی در شهر زاهدان منتقل شدند.

سرهنگ عزیزی بیان داشت: هم‌اکنون تیم‌های انتظامی و اطلاعاتی در محل حضورداشته و اوضاع تحت کنترل پلیس قرار دارد و عملیات دستگیری قاتل و دیگر عاملان این درگیری آغاز شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میرجاوه اظهار داشت: از همان دقایق نخست این گزارش به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰، تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی فرد و یا افراد دخیل در این درگیری آغاز شده است.

وی در پایان با بیان اینکه مراحل برخورد قضایی با خاطیان این درگیری با تشکیل پرونده و با هماهنگی مرجع قضایی در حال پیگیری است خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در نظم عمومی قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد و اطلاعات تکمیلی در این خصوص نیز متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما