خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13176
۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۸

افتتاح دو مدرسه «اینترنت و ارتباطات» در خاش

افتتاح دو مدرسه «اینترنت و ارتباطات» در خاش
دو باب مدرسه «اینترنت و ارتباطات» در روستای توحیدآباد شهرستان خاش افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، امروز و از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس با وزیر ارتباطات و فناوری، دو باب مدرسه «اینترنت و ارتباطات» در روستای توحیدآباد شهرستان خاش افتتاح شد.

مدارس متوسطه پسرانه و دخترانه «اینترنت و ارتباطات» با هدف جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل، توسط شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس احداث شده است.

زیربنای فضای آموزشی دو مدرسه 450 مترمربع بوده و دارای 6 کلاس درس است و 30 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

 

اتمام عملیات ساخت و تجهیز 17 مدرسه در شهرستان خاش

مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ساخت و تجهیز 17 مدرسه در قالب 47 کلاس درس در شش‌ماهه اول سال 1400، در شهرستان خاش به اتمام رسیده است.

مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاحیه دو مدرسه «اینترنت و ارتباطات» در روستای توحیدآباد شهرستان خاش، گفت: این مدارس توسط شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس احداث شده است.

رضا سرحدی نیا افزود: زیربنای فضای آموزشی این مدارس 450 مترمربع است، هر مدرسه 225 مترمربع و دارای 3 کلاس درس می‌باشد؛ و 30 میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز آن‌ها هزینه شده است.

وی ادامه داد: اداره کل نوسازی مدارس در شش‌ماهه نخست سال جاری با همکاری خیرین مدرسه‌ساز 180 پروژه مدرسه‌سازی با تعداد 575 کلاس در کل استان تحویل اداره کل آموزش‌وپرورش داده است.

مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تعداد 17 مدرسه در قالب 47 کلاس درس با زیربنای 2 هزار و 946 مترمربع در شش‌ماهه اول سال 1400، در شهرستان خاش تکمیل و تجهیز شده است، بیان کرد: در حال حاضر نیز 23 پروژه عمرانی مدرسه‌سازی با تعداد 109 کلاس درس با زیربنای بیش از 13 هزار مترمربع در این شهرستان در حال اجراست.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha