خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13195
۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۰

امنیت و آرامش در مناطق هم‌مرز با افغانستان برقرار است

امنیت و آرامش در مناطق هم‌مرز با افغانستان برقرار است
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با اشراف مرزبانان، امنیت و آرامش کامل در منطقه برقرار و اوضاع به حالت عادی برگشته است.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزبانی «جانبازان» در نقطه صفر مرزی با کشور افغانستان اظهار کرد: در پی تبادل آتش روز گذشته نیروهای مرزبانی و عده‌ای افراد مسلح در نقطه صفر مرزی با کشور افغانستان، در منطقه «شغالک» هیرمند بلافاصله فرمانده انتظامی استان به‌منظور بررسی و مدیریت میدانی اوضاع در محل حاضر شدند.

وی افزود: خوشبختانه با اشراف اطلاعاتی مرزبانان، امنیت در مرزهای شمال استان حاکم بوده و جریان عادی زندگی در مناطق مرزی برقرار است.

وی با اشاره به درگیری‌ها و تبادل آتش عصر روز گذشته مرزبانان با اشرار مسلح افزود: تاکنون هیچ‌گونه مورد و مسئله خاصی که امنیت مرزهای استان را تحت تأثیر خود قرار دهد، رخ نداده است.

وی با تأکید بر آمادگی کامل مرزبانان برای دفاع از خاک و حریم امنیت کشور از هم‌وطنان عزیز خواست بدون توجه به شایعات منتشرشده در فضای مجازی، هیچ‌گونه نگرانی نسبت به امنیت مرزهای جنوب شرق کشور نداشته باشند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان داشت: باوجود نیروهای مسلح مقتدر و مرزبانان جان‌برکف و سلحشور، وضعیت مرز به‌صورت دقیق رصد و نیروهای مرزبانی اشرافیت کامل بر مرزها دارند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha