خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13209
۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۸
به مناسبت ۱۲ آذر صادر شد؛

پیام مدیرکل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی معلولان

پیام مدیرکل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی معلولان
مدیرکل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان با صدور پیامی ۱۲ آذر مصادف با ۳ دسامبر روز جهانی معلولان را گرامی داشت.

به گزارش اس.بی پرس، حمیدرضا رخشانی مدیرکل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان با صدور پیامی ۱۲ آذر مصادف با ۳ دسامبر روز جهانی معلولان را گرامی داشت.

 

 متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

گاهی داشتن باور‌های استوار و ایمان به موفقیت از داشتن دست یا پا برای رسیدن به پیروزی مهم‌تر است. روز جهانی معلولین فرصت ارزشمندی برای تمرکز بر فعالیت‌های مؤثر در راستای اجتماعی کردن و جامعه‌پذیری دانش آموزان با نیاز‌های ویژه و بهره‌برداری از همه ظرفیت‌های موجود در نهاد‌های دولتی و غیردولتی در راستای بهبود و ارتقای کمی و کیفی خدمات آموزشی، پرورشی وتوان بخشی به این دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها و تجلیل از زحمات همکاران شاغل در آموزش‌وپرورش استثنایی است.

ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف، افزایش آگاهی عموم جامعه نسبت به شرایط معلولان، ارتقای سطح توانمندی افراد دارای معلولیت، شناسایی افراد با مهارت بالا، افزایش مشارکت اجتماعی و اعتمادبه‌نفس، آگاه‌سازی جامعه در خصوص توانمندی افراد دارای معلولیت و تأکید بر حقوق مشخص اجتماعی افراد با نیاز ویژه ازجمله اهداف نام‌گذاری روز جهانی معلولان است.

این‌جانب با تبریک این روز به همه معلولین و خانواده‌های محترم آنان، توفیقات این عزیزان را در عرصه‌های مختلف خواستار و توفیق خدمتگزاری به این بزرگواران را از بارگاه حق‌تعالی مسألت می‌کنم.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما